Erasmus+

KA227. Projekt: “Visuaalne loovus ja disainimõtlemine kui tööriistad noortele õppijatele virtuaalmaailmas”

Strateegilise partnerluse tegevus hõlmab 5 organisatsiooni:
1. Eesti – Tallinna Kunstigümnaasium and Tartu Kunstikool.
2. Soome – Educraftor.
3. Taani – Crossing Borders.
4. Leedu – „Šiuolaikinių didaktikų centras“ VšĮ

Kestus: 2 aastat, 1.03.2021 – 28.02.2023

Projekti koordinaator: Tallinna Kunstigümnaasium.

Eesmärk

Julgustada noori õppijaid – õpilasi, noori, aga ka õpetajaid, treenereid, noorsootöötajaid jääma töö-/õppimisprotsessi ajal loominguliseks olenemata nende asukohast, integreerides kunsti ja loovust, et arendada digitaalseid oskusi läbi uuenduste ja disainmõtlemise strateegia, visuaalse mõtlemise tehnikate hariduses ja noorsootöös; võimaldades õpilastele, noortele, õpetajatele õppimisvõimalusi, et arendada uut iseseisva õppimise kultuuri, mis tagab huvigruppide vaimse heaolu.

Intellektuaalne väljund

Metoodiline dokument “VTT ja DTS kui vahendid õppimise ja loovuse innovatsiooniks ning noorte õppijate vaimseks heaoluks”, mis sisaldab struktureeritud põhimõtete kogumit, mis panevad aluse uuenduslike õppekavadega seotud VTT haridusmoodulite loomisele. Projekti teine ​​oluline eesmärk on õpetamismetoodikad, näiteks disainimõtlemise strateegiad.

Projekti kaasrahastab Euroopa Liidu programm Erasmus+.

Rohkem (inglise keeles)…