Kool suletud,

vastuvõttu ei toimu

alates 8.07 kuni 14.08

Kantselei avatud

E - R 10.00 - 15.00

Tel 661 6891

Huviringid

Alates 9. jaanaurist 2017 on muudatused huviringide kellaaegadest ja jätkavad tööd järgmised huviringid

1. - 3. klass

Erinevate maade tantsud

väikeses majas

Julia Gibert

R 09:05 - 09:50 1.A ja 1.K

1. klasside koor

ruum 304

Anne Luukas, Anastasija Villemson

R 13:25 - 14:10

Meisterdamise ja kunstiring

ruum 203

Auli Signi Kärdi

E 14:15-15:45 1.-3. klass

Näitering

ruum 208 (või raamatukogus)

Anželika Raagmets

E 14:15 – 15:00 1.-3. klass

Rahvastepall

võimla

Tiiu Vändrik

N 14:15-15:45 – 1.-4. klass

Mudilaskoor

ruum 304

Anne Luukas, Anastasija Villemson

N 13:25-15:00 – 2.A, 2.B

Poisteansambel

ruum 304

Anne Luukas

K 8:15 - 09:00 – 2.B

Male

ruum 201

Liis Vahemets

E 14:15-15:00 – 1.-9. klass kõik vanuserühmad (1. grupp)
T 13:25-14:10 – 1.-9. klass kõik vanuserühmad (2. grupp)

4. - 6. klass

Erinevate maade tantsud

väikeses majas

Julia Gibert

R 13:25 - 14:10 4.A ja 4.K

Mudilaskoor

ruum 304

Anne Luukas, Anastasija Villemson

N 13:25-15:00 – 4.B

Poisteansambel

ruum 304

Anne Luukas

K 8:15 - 09:00 – 4.B

Puiduring

töökoda

Lev Tolstoi

T 13:25- 16:25 4.-7. klass (keelekümblus)

Rahvastepall

võimla

Tiiu Vändrik

N 14:15-15:45 – 1.-4. klass

Lastekoor

ruum 304

Anne Luukas, Anastassija Villemson

K 13:25-15:00 – 5.A, 5.B, 5.C

Trummiring

bändi ruum

Tarmo Herkül

Tel 56627599
T 14:15 - 15:45 5.-12. klass
N 15:05 - 16:35 5.-12. klass

Klaver

ruum 302

Anu Carlsson

N 15:05 - 15:50 – 6.V

Male

ruum 201

Liis Vahemets

E 14:15-15:00 – 1.-9. klass kõik vanuserühmad (1. grupp)
T 13:25-14:10 – 1.-9. klass kõik vanuserühmad (2. grupp)

Multimeedia

raamatukogu

Martin Grand

K 14:15-15:45 – 5.-12. klass

7. - 9. klass

Lastekoor

ruum 304

Anne Luukas, Anastassija Villemson

K 13:25-15:00 – 7.A, 7.B

Erinevate maade tantsud

väikeses majas

Julia Gibert

R 14:15 - 15:00 7. klass (keelekümblus)

Puiduring

töökoda

Lev Tolstoi

T 13:25- 16:25 4.-7. klass (keelekümblus)

Trummiring

bändi ruum

Tarmo Herkül

Tel 56627599
T 14:15 - 15:45 5.-12. klass
N 15:05 - 16:35 5.-12. klass

Uurimistöö alused

ruum 307

Annike Soodla

E 15:05 - 15:50 8.B

Võrkpall

võimla

Sirje Kraag

T 16:00-17:30 – 8.-12. klass

Male

ruum 201

Liis Vahemets

E 14:15-15:00 – 1.-9. klass kõik vanuserühmad (1. grupp)
T 13:25-14:10 – 1.-9. klass kõik vanuserühmad (2. grupp)

Multimeedia

raamatukogu

Martin Grand

K 14:15-15:45 – 5.-12. klass

10. - 12. klass

Trummiring

bändi ruum

Tarmo Herkül

Tel 56627599
T 14:15 - 15:45 5.-12. klass
N 15:05 - 16:35 5.-12. klass

Võrkpall

võimla

Sirje Kraag

T 16:00-17:30 – 8.-12. klass

Uurimistöö alused

ruum 307

Annike Soodla

K 08:15 - 09:00 12. kl

Multimeedia

raamatukogu

Martin Grand

K 14:15-15:45 – 5.-12. klass

Vaata veel

Solistid

ruum 304

Anne Luukas

kokkuleppel õpetajaga

Solistid

ruum 302

Anastasija Villemson

kokkuleppel õpetajaga

Koolibänd

Tarmo Herkül

Kokkuleppel bändi liikmetega

Kunstiteraapia

ruum 405

Lia Murs

T 13:25 – 14:10

Jalgpall Kratid (MTÜ Huviring)

Rando

Tel 56 608 888
T 18:00-19:30
R 17:00-18:30

Aikido

väikeses majas

Igor

Tel 55 597 850
E, K 18.00 – 19.15
T, N 17.15 – 18.30
R 19.00 – 20.30
L 10.00 – 11.30

Taekwondo

väikeses majas

Meelis Nurmekan

Tel 58 081 044
E 14.30 – 15.45
N, R 14.30 – 16.00

Tasulised trennid

 Käsipall – võimlas

Kopli U9 poisid/tüdrukud (2008-2009. sündinud):
E – 17:30 – 18:30
K – 17:30 – 18:30
N – 17:30 – 18:30

Kopli U11 (2006-2007. sündinud) poisid/tüdrukud:
E – 18:30 – 19:30
K – 18:30 – 19:30
N – 18:30 – 19:30

Treenerid: Anneta Jefimova (55 576 599) ja Kärt Pehk (58103262)
Treeningtasu: Esimene kuu uutele lastele tasuta. Kõikidele Kopli grupi lastele liikmemaks 21 EUR/kuu (võimalus käia 1-3 x nädalas), kuna treeninggrupil on eraisikust toetaja, kes aitab meid sel hooajal. Kõikides teistes HC Tallinna treeninggruppides tasu igal pool 35 EUR/kuu (grupp mis treenib 3 x nädalas) või 42 EUR/kuu (grupp mis treenib 4 x nädalas). Riigilt saab 20% tuludeklaratsiooniga lapsevanem tagast!

REGISTREERI TASUTA TRENNI – esmakordselt klubiga liitunud lastele prooviperiood tasuta (liitud septembris, siis september tasuta, liitud oktoobris, oktoober tasuta. Peale Sportlyzeri süsteemis liitumist te meilt kinnituskirja ootama ei pea ning laps võib ise või koos lapsevanemaga trenni kohale tulla)– http://hctallinn.ee/registreeru-treeningutele/

Keraamika - keraamika töökoda

Liane Rohtmäe
E 15:05-16:35 – 5.-12. klass – lisandub tasu savi ja glasuuride eest kord poolaastas

Klaver – raamatukogu

Irina Smoljar TASULINE 8 eur/kuu

Kokkuleppel õpetajaga

Paberi- ja kartongitööd – ruum 203

Liis Reinumägi

T 13:25-15:40 – lisandub iga kord tasu materjalide eest u 1.5-2.5 eur

Võrkpall SELVERi grupp – võimlas

Krista Kallas

TASULINE 15 eur kuu

E, K ja N 15:45-17:15 – sündinud 2002-2006

HUVIRINGID ALUSTAVAD TÖÖD ALATES 12.09.2015 VASTAVALT GRAAFIKULE. RINGIDESSE REGISTREERIMINE JUHENDAVA ÕPETAJA JUURES. JUHENDAJATE KONTAKTID LEIATE KOOLI KODULEHELT. KÜSIMUSTE JA PROBLEEMIDEGA PÖÖRDUDA HUVIJUHI POOLE Liis.Reinumagi@koplikool.ee või 661 6835
Juhendajate kontaktid