Kool avatud

E - R 9.00 - 15.00

Tel 661 6891

Kantselei avatud

E - R 9.00 - 15.00

Tel 661 6891

Kiitused

Kool kiidab heade ja väga heade õpitulemustega õpilasi.

1. trimestril:

1.A – Milena Aal, Alex Mehhanikov, Matvei Mihhejenkov, Georg Blokhin, Anfisa Kirillova, Begeza Artjom, Artjom Klimenko, Viktoria Jelizaveta Solodova, Kirill Toropkov.

1.B – Viola Agu, Victoria- Tigris Siik, Ronan Gregor Randala, Saamuel Urban, Krista Tiivel, Victoria Rebecca Vahesaar.

1.C – Marta Andreas, Alexander Anichev, Mari Reiter, Amira Fatou Dieng, Ander Hunt, Milana Jalakas, Rebeca Jänes, German Lepasaar, Egert Reede, Georg Simson, Sander Vellak.

1.K – Alina Õunapuu, Milana Zinkevitšus, Ariadna Silina, Anni Variku, Fedor Stepanov, Meelis Trull, Cristofer Säre, Ksenija Afanasjeva, Anastasia Šaluhhina, Martin Kase, Ragnar Mathias Poolar, Alina Kuznetsova, Andreas Vasiliev.

2.A – Anna-Maria Aarand, Kristiina Beljajeva, Timofey Burunov, Ruslan Khramov, Georg Meiner, Valeria Tšabak, Timur Bahmat, Adelia Gutnikova, Matvei Jerehinski, Georgi Kois, Timmur Rästas.

2.B – Keti Antia, Renee Merileet, Kertu Benita Popp, Viktoria Valežnikova, Elisabet Veskus, Emili Vodi.

2.C – Kristjan Serk, Mirelle Vähi, Elis Kirsman, Eva Kriger, Anni Vahar, Markus Allos, Eva Dokukina, Sander Himmist, Lauro Kartezi, Tristan Kruusmann, Atlee Joel Mayer, Sandra Puurand, Kren Talts, Katrina Sofia Türk.

2.K – Mihail Martjanov, Mihkel Õunpuu, Marcel Klõpa, Vadim Potašenko.

3.A – Anastasia Konovalova, Roman Anjuhhin, Anna Hvorostinov, Darius Jasiunas, Uljana Jegorova, Artjom Kononenko, Karina Oleks, Stanislav Šaluhhin, Sergei Žuravljov, Arseni Tšikunov, Alexandra Skvorešnikova.

3.B – Ester Edro, Georg Ander Soe, Lumi Vera Vainu, Elly Nora Eelmaa, Lisee Kotkas, Kevin Kuning, Darja Manilkina, Eleanora Manninen, Anfissa Mihhailjuk, Ciara Õun, Temo Piller, Cornelia Putnin, Erik Roos, Merilin Tarkmees, Isabel Viibus.

3.V – Karola Konks.

3.Vk – Erich Viil.

4.A – Nikita Anichev, Jelizaveta Kiysel, Maria Kozatšjok, Roman Nekrassov, Maria Prontšenkova, Anastasija Umerenko, Marianna Vlassova.

4.B – Oliver Tisler, Anette Dolgov, Raimond Andreas, Angelina Kutieere Arendi, Roos Marii Kekkonen, Loora Kurgjärv, Artur Laur, Rasmus Länik, Aleksander Mihhejenkov, Kaspar Johannes Prems, Joosep Karl Ritson, Marta Variku, Saale-Valeria Varkki.

4.V – Alfred Frey.

5.A – Laura Taal, Viktoria Turik.

5.B – Helen Tamme, Eliso Antia, Edgar Edro, Carolin Kruusmann, Kertu Laur, Rainer Paberits, Sander Sala, Kristiina Sarapuu, Gerda Siitan, Eliise Summel.

5.K – Vita Bunina, Daniil Polishchuk, Oleg Tarassov, Denis Anstal, Leonid Ionov, Ilja Kobets, Viktoria Lissitsõna, Karina Malõhhina, Artjom Tšerkassov.

6.A – Kelly Liis Meriküll.

6.B – Maria Rogotskaja, Robin Sander Pilt, Vanessa Palm, Annika Krass.

6.C – Elise Britta Aidla, Arthur Klettenberg, Sebastian Piirioja, Dmytro Romanov, Käroli Vunk.

7.A – Irina Feoktistova, Aleksander Hvorostinov, Karina Mofet.

7.B – Arabella Valtin, Karina Näär, Tiina Vahu, Adriana Fedulova, Roland Strod, Irmeli Eiche, Mina Rahimi, Karina Stahhiv, Triinu-Johanna Tagarand, Taavi Tüvi.

8.A – Katarina Zemljanski, Darja Ivanova, Sofia Pšenitšnaja, Evelin Alexa Šereš, Juri Zemljanski, Darja Toropkova.

8.B – Darja Abramova, Stella Hanst, Rene Kaevats, Ann Liidi Kalvik, Milgette Liivamägi, Silver Punnep, Elisabeth Tepponen.

9.B – Mia Tohver, Brigitta Tikku, Mihhail Žarkov, Kristiina Johanna Hiltunen.

10. – Kirke Kirikall.

11. – Brenda Arge, Marek Enn, Rasmus Heinsar, Liis Luik, Natalja Miklaševics, Triin Mänd, Artur Mykolyuk, Ariell Tiu Kirsika Pahk, Katariina Roosma, Carmen Ruus, Heliis Taal.

12. – Diana Kuzmina.