Kool avatud

E - R 9.00 - 15.00

Tel 661 6891

Kantselei avatud

E - R 9.00 - 15.00

Tel 661 6891

Konsultatsioonid

Konsultatsioonide ajad 2018/19

 

Õpetaja Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
K. Aarna  12.30 – 13.15 (206)
H. Ader  14.15 – 15.00 (310)
A. Aleksandrova 15.40 – 16.30 (501)
O. Antriainen  15.40-16.30 (501)  14.15 – 15.00 (501)
A. Cardoso 14.50 – 15.30 (202)
A. Carlsson  kokkuleppel anu.carlsson@koplikool.ee
15.05 – 15:50 (405)
U. Dikmen 12.30 – 13.15 (väike maja)
M. Fimberg  8.00 – 8.30 (410)
K. Jakimenko Es: 8.00-8.30 eelneval kokkuleppel kristiina.jakimenko@koplikool.ee
E. Juganson Kokkuleppel evelin.juganson@koplikool.ee
V. Kaasik 14.15 – 15.00 (töökoda)
I. Kalda 15.40(UKK) eelneval kokkuleppel
K. Kallas 15.50 (saal) eelneval kokkuleppel krista.kallas@koplikool.ee
E. Kandar 15.05 – 15.40 (407)
J. Kanger 13.25 – 14.10 (409)  13.25 – 14.10 (409)
K. Kits 8.15 – 8.45 (202)  (6.klassid)
T. Kivipõld 14.10 – 14.55
D. Kolpaktši  14.15 – 15.30 (töökoda)
J. Koršunova Kokkuleppel jekaterina.korshunova@koplikool.ee
V.  Koškin Kokkuleppel viktorkoshkin@gmail.com
S. Kraag Eelneval kokkuleppel sirje.kraag@koplikool.ee 14.15-15.00 – põhikool või 15.00 –  gümnaasium
K. Kõrge-Rosalka 14.15 – 15.00 (205)
M. Küla Kokkuleppel 12.30 – 15.00 (208)
I. Laiv  12.30  -13.15 (201)
K. Liivamägi  15.05 – 15.50 (302)  Kokkuleppel 14.15 – 15.00 (302)
S. Lokk 15.05 – 15.50 (307)
R. Lukin 8.00 – 8.30 (403)
A. Luukas 15.05 – 15.50 (304)
M. Maarits 14.30 – 15.00 (406)
E. Malva Kokkuleppel eike.malva@koplikool.ee
E. Martinson 15.00 – 15.30 + kokkuleppel (401)
L. Massa  14.15-15.00 (204)
V. Männik 15.40 (eelregistreerimisega villu.mannik@koplikool.ee)
M. Nõgisto 13.00 – 14.15 (kokkuleppel marie.nogisto@koplikool.ee)  9.00 – 9.55 (kokkuleppel marie.nogisto@koplikool.ee)
M. Pae  15.00 – 15.45 (303)
H. Paloveer 14.25 – 15.00 (306)
K. Papp 14.15 – 15.15 (201)  kokkuleppel 15:05 – 15:50 (204)
I. Pari Kokkuleppel (408) irina.pari@koplikool.ee
B. Paulin 15.05 – 15.50
H. Põld 13.25 – 14.10
A. Pärnpuu 8.00 – 8.30 (404)
A. Laur  8.15 – 9.00 (209) 8.15 – 9.00 (209)
L. Randvere  R2 14.15 – 15.00  R1 15.05 – 15.50
A. L. Raud  14.15 – 15.00 (201)
L. Reinumägi 13.25 – 14.10 (309)
T. Remmel 15.05 – 15.50 (301)
T. Saar Kokkuleppel tiina.saar@koplikool.ee
A. Siimann Kokkuleppel ain.siimann@koplikool.ee
K. Skiller 15.40 – 16.25 (502)
A. Soodla 14.20 – 15.00 (408)
A.-M. Taela 15.05 – 15.50 (301)
K. Tolsberg Kokkuleppel kadri.tolsberg@koplikool.ee
V. Toome  14:15 – 15:00 (504)
A. Uleksina  13.25 – 14.10 (204)
A.-M. Uulma Kokkuleppel anna-maria.uulma@koplikool.ee
A. Villemson 13:25-14:10 (405) kokkuleppel ja eelregistreerimisega anastassija.villemson@koplikool.ee
T. Vändrik 15.50 (saal) eelregistreerimisega tiiu.vandrik@koplikool.ee
Riina Toss  Kokkuleppel riina.toss@koplikool.ee