Koolisisesed tunnustused

Eile selgusid Tallinna Kunstigümnaasiumi Aasta Tegu! Aasta Kolleeg! ja Aasta Õpetaja!

Aasta teoks valisid lapsevanemad tervisliku õuevahetunni, õpilaste poolt olid lemmikuks klassivälised tegevused sh projektipäevad ja digiõppepäevad ning õpetajatele pakkusid sel õppeaastal rõõmu ühised koosviibimised ja väljasõidud ning söökla iseteeninduse rakendamine ja aina paranev tervisliku toidu valik.

Aasta Kolleegiks valis koolipere sotsiaalpedagoogi Enely Suiste ning nominentideks olid õppejuht Annike Soodla ja õpetaja Aliide-Marie Taela. Lisaks said väikse meene 4.-11. kohale esitatud kolleegid.

Aasta Õpetajaks valisid lapsevanemad ja õpilased õpetaja Aliide-Marie Taela ning nominentideks olid õpetaja Anne Luukas ja õpetaja Heidi Ader! Täiendava tänu ja meene said 4.-10 koha aasta õpetaja kandidaadid.

Palju õnne ja rõõmu kogu kooliperele!

Juba teist aastat tähistasime detsembris 100. päeva möödumist õppeaasta algusest. Samal ajal tunnustasime ka viimase 2. aasta jooksul meie koolis alustanud uusi õpetajaid ja töötajaid.

Tänukirja ja kooli tassi said järgmised alustajad:
Liis Massa (värske alustaja), Olga Antriainen ja Reet Lukin (uues koolis alustajad), Katri Pihelgas (alustav õppesekretär) ning Hannah Põld, Ergen Kandar ja Eike Malva (alustavad õpetajad).

Parima alustava õpetaja tiitlid ja 100. päeva rinnamärgi said:
Victoria Toome, Jana Kanger ja Silver Lokk.

Palju õnne kõigile!

8.12.2017 tähistasime õpetajatega 100. päeva, mis on möödunud kooli algusest. Selle idee autor on organisatsioon Alustavat õpetajat toetav kool, mille liige on ka meie kool. Sellega seoses tunnustasime sel hommikul oma häid alustavaid kolleege.

Tunnustuskirja ja kooli tassi said järgmised alustavad õpetajad:

Helena Soolo,

Tiina Saar,

Kertu Liivamägi,

Mari Küla.

Tunnustuskirja ja 100 päeva õpetaja märgi said järgmised alustajad:

Luule Randvere (alustav õpetaja uues koolis),

Anna Uleksina (alustav õpetaja koolis),

Annike Soodla (alustav õppejuht),

Kaire Papp (alustav õpetaja),

Enely Suiste (alustav sotsiaalpedagoog),

Aliide-Marie Taela (parim alustav õpetaja).