Kool suletud

Projektipäevad

1., 2. ja 5. juunil on taas kõiki õpilasi ees ootamas huvitavad projektipäevad. Sel korral on mõni juhendaja ka väljaspoolt kooli.

Projektipäevad on ellu toodud sel põhjusel, et õpilased saaksid süvendatult tegeleda valdkonnaga, mis neid huvitab, sest neil on võimalus valida erinevate projektide hulgast endale sobivaim. Iga projekt soodustab ka vastava kooliastme õpilaste õpiväljundite saavutamist ning erinevate üldpädevuste arendamist. Kõik projektid lähtuvad oma olemuselt kooli põhiväärtustest – loovus, avatus ja koostöö!

Registreerimise lingid leiate siit olevast failist. Kui projekti link on suletud, siis on vastava projekti õpilaste piirarv täis ja rohkem sinna registreeruda ei saa.

Õpilased, kes ennast ühtegi projekti ei registreeri, registreeritakse 31.05 automaatselt projektidesse, kus on vabad kohad.

Häid mõtteid ja valikuid!

Jäta oma vastus

Te peate logima sisse selleks, et jäta kommentaar.