Kool suletud

Segakoor

TALLINNA KUNSTIGÜMNAASIUMI SEGAKOOR

Tallinna Kunstigümnaasiumi segakooris laulavad kooli õpetajad ning vilistlased. Koori juhatab muusikaõpetaja Anne Luukas.

Koori idee sündis Tallinna Kunstigümnaasiumi 105. sünnipäeva kontserdi ettevalmistamise käigus ning loodi 2019. aasta sügisel. Koor kasvas kokku koolis tähtpäevadel esinevast õpetajate ansamblist ning traditsiooniliselt kooli juubeliteks moodustatavast vilistlaste koorist.

Koorina soovitakse anda lauluhuvilistele vilistlastele ning õpetajatele ühislaulmise näol võimalus uuteks muusikaliseks väljakutseteks, elavdada vilistlaskogukonna ja koolipere läbikäimist ning kanda edasi koolis läbi aegade väga olulisel kohal olnud laulmise ja muusika traditsiooni.

Sel suvel võtab koor osa Haapsalus toimuvast XI Vaba Rahva Laulust.
Pikaajaliseks eesmärgiks oleme seadnud 2024. aastal toimuval XXVIII laulupeol osalemise.

Proovid toimuvad kord nädalas koolimaja muusikaklassis.
Ootame kooriga liituma kõiki lauluhuvilisi endisi õpilasi ja õpetajaid!

Lisainformatsioon: segakoor@koplikool.ee