Toitlustamine

Lugupeetud lapsevanemad ja õpilased ning teiste koolide lapsevanemad!

Kunstigümnaasiumis jagatakse toidupakke HOMME, 21.04! Kui pakile järele õigeaegselt ei tulda, siis hiljem pakki ei ole võimalik kätte saada!

Toidupakkide jagamine toimub ainult nendele vanematele ja õpilastele, kes on pakid eelnevalt tellinud. Selle kirja saavad ainult need, kes on paki tellinud.

Iga lapsevanem või õpilane on juba saanud teada oma toidupaki numbri ja kellaaja, millal ta sellele järele peab tulema.

Seoses sellega, et välja on vaja jagada 405 toidupakki palun mitte tulla kohale varem ega hiljem kui 5 minutit endale määratud aega, sest muidu rikute Vabariigi Valitsuse kehtestatud eriolukorra nõuet ja kooli juures toimub kogunemine!

Toidupakkide jagamise korraldus on järgmine.

JALGSI LIIKUJAD
Jalgsi tulijad sisenevad territooriumile ainult Kopli tänava poolsest jalgväravast. Toidupaki number tuleb öelda valju ja selge häälega või võib olla kirjutatud paberile. Kooli töötaja annab teile numbriga toidupakki õues ja te lahkute koolimaja tagumise värava kaudu. Kui sisenetakse koolimaja tagumisest väravast või lahkutakse kooli ees väravast, siis on koolil õigus toidupaki jagamisest loobuda. KINDLASTI TULEB KINNI PIDADA LIIKUMISE TRAJEKTOORIST JA SISENEDA NING LAHKUDA NII KIIRELT KUI VÕIMALIK KOOLI TERRITOORIUMILT. Toidupaki kätte saamine toimub kontaktivabalt!

AUTOGA LIIKLEJAD
Autoga tulijad sisenevad kooli tagant autoväravast ja sõidavad autoga koolimaja ette. Autojuhid näitavad oma paki numbrit paberile kirjutatult läbi klaasi kooli töötajale. AUTOJUHID EI AVA AUTO AKENT! Kooli töötaja tõstab vastava numbriga koti eemal auto teekonnale. Kooli töötaja lahkub paki juurest. Auto sõidab pakini ning tõstab oma paki autosse ja lahkub. Autojuht veendub enne autost väljumist, et koolitöötaja on vähemalt 2 m kaugusel. Toidupaki kätte saamine toimub kontaktivabalt.
***********
Водители  показывают школьному сотруднику номер пакета, написанный на бумаге через стекло. ВОДИТЕЛИ НЕ ОТКРЫВАЮТ ОКНО АВТОМОБИЛЯ!
***********

Toidupaki jagamise korra rikkumisel on koolil õigus välja kutsuda MUPO ja keelduda paki jagamisest.

Palun suhtuda olukorda täie tõsidusega, et vähendada nakkusohtu ja kontaktide arvu!