Kool avatud

E - R 7.30 - 19.00

Tel 661 6891

Kantselei avatud

E - R 9.00 - 16.00

Tel 661 6891

Töötajad

ABC

null

kristiina.aarna@koplikool.ee

Kristiina Aarna

matemaatika, inglise keel, inimeseõpetus
null

heidi.ader@koplikool.ee

Heidi Ader

bioloogia, loodusõpetus
null

ljudmilla.bragina@koplikool.ee

Ljudmilla Bragina

matemaatika
null

anu.carlsson@koplikool.ee

Anu Carlsson

inglise keel, eesti keel, muusika
null

ana.cardoso@koplikool.ee

Ana Cardoso

inglise keel

FGHJ

null

malle.fimberg@koplikool.ee

Malle Fimberg

keemia, loodusõpetus
null

martin.grand@koplikool.ee

Martin Grand

meedia, ring
null

hanko@rügement.ee

Vahur Hanko

riigikaitseõpetus
null

kristiina.jakimenko@koplikool.ee

Kristiina Jakimenko

3.Vk klassijuhataja

K

null

jelena.kalinina@koplikool.ee

Jelena Kalinina

koolipsühholoog, abiõpetaja
null

krista.kallas@koplikool.ee

Krista Kallas

kehaline kasvatus, inimeseõpetus, 7.A klassijuhataja
null

ergen.kandar@koplikool.ee

Ergen Kandar

kunst ja tarbekunst
null

julia.kasnikova@koplikool.ee

Julia Kašhnikova

1.K klassijuhataja
null

elo.kiivet@gmail.com

Elo Kiivet

arhitektuur ja ruumiplaneerimine
null

katrin.kits@koplikool.ee

Katrin Kits

1.C klassijuhataja
null

kermo.koit@koplikool.ee

Kermo Koit

loodusained väikeklassdes
null

kalev.kosk@koplikool.ee

Kalev Kosk

tehnoloogiaõpetaja
null

viktorkoshkin@gmail.com

Viktor Koškin

fotograafia, videoõpetus
null

sirje.kraag@koplikool.ee

Sirje Kraag

kehaline kasvatus, 6.A klassijuhataja
null

kadri.rosalka@koplikool.ee

Kadri Kõrge-Rosalka

klassiõpetaja, 1.B klassijuhataja
null

auli.kardi@koplikool.ee

Auli Signi Kärdi

klassiõpetaja, 1.A klassijuhataja
null

mari.kula@koplikool.ee

Mari Küla

klassiõpetaja, 2.B klassijuhataja

L

null

kertu.liivamagi@koplikool.ee

Kertu Liivamägi

eesti keel, kirjandus
null

anne.luukas@koplikool.ee

Anne Luukas

muusika, 9.B klassijuhataja
null

reet.lukin@koplikool.ee

Reet Lukin

matemaatika

M

null

malle.maarits@koplikool.ee

Malle Maarits

käsitöö ja kodundus, tekstiil, 11. klassijuhataja
null

elis.martinson@koplikool.ee

Elis Martinson

geograafia, 10. klassijuhataja
null

lia.murs@koplikool.ee

Lia Murs

klassiõpetaja, 2.V, klassijuhataja

N

P

Helle Paloveer

eesti keel, kirjandus
null

meeli.pandis@koplikool.ee

Meeli Pandis

logopeed

Kaire Papp

inglise keel

Irina Pari

vene keel emakeelena
null

olga.pilate@koplikool.ee

Olga Pilate

vene keel
null

hannah.pold@koplikool.ee

Hannah Põld

1.B klassiõpetaja

Aili Pärnpuu

matemaatika

R

Anželika Raagmets

klassiõpetaja, 2.A klassijuhataja

Luule Randvere

klassiõpetaja, 3.A ja 4.K klassijuhataja
null

jaanika.raud@koplikool.ee

Jaanika Raud

eesti keel, kirjandus, 6.B, 6.Ü klassijuhataja
null

liis.reinumagi@koplikool.ee

Liis Reinumägi

huvijuht, 6.V klassijuhataja
null

kool@koplikool.ee

Riina Reisberg

sekretär, 8.B, 8.Ü klassijuhataja

S

null

tiina.saar@koplikool.ee

Tiina Saar

majandus- ja ettevõtlusõpetus
null

ain.siimann@koplikool.ee

Ain Siimann

ajalugu, ühiskonnaõpetus
null

kersti.skiller@koplikool.ee

Kersti Skiller

inglise keel
null

annike.soodla@koplikool.ee

Annike Soodla

kunst, 4.B klassijuhataja
null

helena.soolo@koplikool.ee

Helena Soolo

klassiõpetaja, 1.K klassijuhataja
null

enely.suiste@koplikool.ee

Enely Suiste

sotsiaalpedagoog, 4.V, 4.Ü, 2.Ü klassijuhataja
null

mari-liis.sults@koplikool.ee

Mari-Liis Sults

direktor, füüsika

T,U

null

aliidemarie.taela@koplikool.ee

Aliide-Marie Taela

ajalugu, ühiskonnaõpetus
null

kadri.tolsberg@koplikool.ee

Kadri Tolsberg

psühholoog, 9.V klassijuhataja
null

lev.tolstoi@koplikool.ee

Lev Tolstoi

laborant, tehnoloogiaõpetus keelekümblusklassides
null

tarvokaspar.toome@koplikool.ee

Tarvo Kaspar Toome

arvutigraafika ja disain
null

victoria.toome@koplikool.ee

Victoria Toome

vene keel
null

riina.toss@koplikool.ee

Riina Toss

pikapäevarühma õpetaja, eelkool
null

diana.tuisk@koplikool.ee

Diana Tuisk

kunst ja tarbekunst
null

anna.uleksina@koplikool.ee

Anna Uleksina

1.A klassiõpetaja

V

null

liis.vahemets@koplikool.ee

Liis Vahemets

klassiõpetaja, 1.C klassijuhataja
null

krista.valdru@koplikool.ee

Krista Valdru

pikapäevarühma õpetaja, eelkool
null

marie.vellevoog@koplikool.ee

Marie Vellevoog

ajalugu, ühiskonnaõpetus, 10. klassijuhataja
null

anastassija.villemson@koplikool.ee

Anastassija Villemson

muusika, 5.A klassijuhataja
null

tiiu.vandrik@koplikool.ee

Tiiu Vändrik

kehaline kasvatus, 7.B klassijuhataja