Kool avatud

E - R 8.00 - 20.00

Tel 661 6891

Kantselei avatud

E - R 8.00 - 16.00

Tel 661 6891

Töötajad

AB


null

kristiina.aarna@koplikool.ee

Kristiina Aarna

matemaatika, inglise keel, inimeseõpetus
null

heidi.ader@koplikool.ee

Heidi Ader

bioloogia, loodusõpetus, 7.A, 7.K klassijuhataja
null

gerli.anderson@koplikool.ee

Gerli Anderson

4B klassiõpetaja
null

olga.antriainen@koplikool.ee

Olga Antriainen

vene keel, 6.A klassijuhataja

CDE

null

epp.ehasalu@koplikool.ee

Epp Ehasalu

Soome keel

FGHIJ

null

malle.fimberg@koplikool.ee

Malle Fimberg

keemia, loodusõpetus
null

kelli.floren@koplikool.ee

Kelli Floren

kehaline kasvatus, 10.A, 10.D klassijuhataja
null

hanko@rügement.ee

Vahur Hanko

riigikaitseõpetus
null

merje.haug@koplikool.ee

Merje Haug

7B inglise keel

K

null

valdur.kaasik@koplikool.ee

Valdur Kaasik

Töö- ja tehnoloogiaõpetaja
null

alice.kajakas@koplikool.ee

Alice Kajakas

matemaatika, eesti keel
null

jelena.kalinina@koplikool.ee

Jelena Kalinina

koolipsühholoog, abiõpetaja, 4.K klassijuhataja
null

ergen.kandar@koplikool.ee

Ergen Kandar

kunst ja tarbekunst, 11.A, 11.D klassijuhataja
null

liis.karelson@koplikool.ee

Liis Karelson

1C klassiõpetaja
null

tiina.kivipold@koplikool.ee

Tiina Kivipõld

vene keel
null

jekaterina.korshunova@koplikool.ee

Jekaterina Korshunova

2.C klassiõpetaja
null

viktorkoshkin@gmail.com

Viktor Koškin

fotograafia, videoõpetus
null

jelena.kostina@koplikool.ee

Jelena Kostina

5.A klassijuhataja, eesti keel ja kirjandus
null

sirje.kraag@koplikool.ee

Sirje Kraag

kehaline kasvatus, 9.A klassijuhataja
null

mari.kula@koplikool.ee

Mari Küla

1.B klassiõpetaja

L

null

inge.laiv@koplikool.ee

Inge Laiv

4.C klassiõpetaja
null

anzelika.laur@koplikool.ee

Anželika Laur

4.A klassiõpetaja
null

kertu.liivamagi@koplikool.ee

Kertu Liivamägi

7.B klassijuhataja, eesti keel ja kirjandus
null

liisa.lilje@koplikool.ee

Liisa Lilje

matemaatika
null

silver.lokk@koplikool.ee

Silver Lokk

haridustehnoloog, 6.B klassijuhataja, füüsika
null

reet.lukin@koplikool.ee

Reet Lukin

matemaatika, 9.V klassijuhataja
null

anne.luukas@koplikool.ee

Anne Luukas

muusika, 8.C klassijuhataja

MN

null

malle.maarits@koplikool.ee

Malle Maarits

käsitöö ja kodundus, tekstiil
null

eike.malva@koplikool.ee

Eike Malva

Arvutigraafika, disain, 11.M klassijuhataja
null

elis.martinson@koplikool.ee

Elis Martinson

geograafia, 12. klassijuhataja
null

eleri.maesepp@koplikool.ee

Eleri Mäesepp

1.A klassiõpetaja
null

daniela.mindzakova@koplikool.ee

Daniela Mindžakova

inglise keel
null

marie.nogisto@koplikool.ee

Marie Nõgisto

kunstiajalugu, karjääriõpetus, õppe- ja arendusjuht

P

null

marget.pae@koplikool.ee

Marget Pae

ajalugu, ühiskonnaõpetus
null

meeli.pandis@koplikool.ee

Meeli Pandis

logopeed
null

kaire.papp@koplikool.ee

Kaire Papp

inglise keel
null

irina.pari@koplikool.ee

Irina Pari

Käsitöö ja kodundus, 8.A klassijuhataja
null

hannah.pold@koplikool.ee

Hannah Põld

3.B klassiõpetaja

R

null

luule.randvere@koplikool.ee

Luule Randvere

2.A klassiõpetaja, 5.V klassijuhataja
null

annaleena.raud@koplikool.ee

Anna Leena Raud

inglise keel
null

liis.reinumagi@koplikool.ee

Liis Reinumägi

2.B klassiõpetaja
null

taavi.remmel@koplikool.ee

Taavi Remmel

eesti keel ja kirjandus, 10.M klassijuhataja

S

null

tiina.saar@koplikool.ee

Tiina Saar

majandus- ja ettevõtlusõpetus
null

ahti.sepsivart@koplikool.ee

Ahti Sepsivart

arhitektuur
null

victor.silva@koplikool.ee

Victor Silva

kehaline kasvatus inglise keeles
null

kersti.skiller@koplikool.ee

Kersti Skiller

inglise keel
null

viktoria.smirnova@koplikool.ee

Viktoria Smirnova

Vene keel, 3.K klassijuhataja
null

enely.suiste@koplikool.ee

Enely Suiste

sotsiaalpedagoog, 6.V, 7.Ü, 7.V, 8.V klassijuhataja
null

mari-liis.sults@koplikool.ee

Mari-Liis Sults

koolijuht, füüsikaõpetaja
null

annegret.suvi@koplikool.ee

Annegret Suvi

3.C klassiõpetaja

T,U

null

aliidemarie.taela@koplikool.ee

Aliide-Marie Taela

ajalugu, inimeseõpetus, 8.B klassijuhataja
null

triin.tikkerber@koplikool.ee

Triin Tikkerber

algklasside õpetaja, 10.A, 10.D klassijuhataja
null

kadri.tolsberg@koplikool.ee

Kadri Tolsberg

psühholoogia, inimeseõpetus, 9.B klassijuhataja
null

victoria.toome@koplikool.ee

Victoria Toome

vene keel, 2.K klassijuhataja
null

riina.toss@koplikool.ee

Riina Toss

keraamika, pikapäevarühma õpetaja, eelkool
null

anna.tsygankova@koplikool.ee

Anna Tsygankova

1.K klassiõpetaja
null

anna.uleksina@koplikool.ee

Anna Uleksina

3.A klassiõpetaja

V

null

krista.valdru@koplikool.ee

Krista Valdru

pikapäevarühma õpetaja, eelkool
null

anastassija.villemson@koplikool.ee

Anastassija Villemson

muusika, 8.A klassijuhataja
null

tiiu.vandrik@koplikool.ee

Tiiu Vändrik

kehaline kasvatus, 5.B klassijuhataja
Tallinn.ee