Kool avatud

E - R 9.00 - 15.00

Tel 661 6891

Kantselei avatud

E - R 9.00 - 15.00

Tel 661 6891

Töötajad

AB


null

kristiina.aarna@koplikool.ee

Kristiina Aarna

matemaatika, inglise keel, inimeseõpetus
null

heidi.ader@koplikool.ee

Heidi Ader

bioloogia, loodusõpetus, 6.A ja 6.K klassijuhataja
null

anastassia.aleksandrova@koplikool.ee

Anastassia Aleksandrova

Vene keel
null

olga.antriainen@koplikool.ee

Olga Antriainen

vene keel, 5.A klassijuhataja

CD


null

anu.carlsson@koplikool.ee

Anu Carlsson

inglise keel, eesti keel, muusika
null

ana.cardoso@koplikool.ee

Ana Cardoso

inglise keel
null

uljana.dikmen@koplikool.ee

Uljana Dikmen

klassiõpetaja, 2.K, klassijuhataja

FGHJ

null

malle.fimberg@koplikool.ee

Malle Fimberg

keemia, loodusõpetus
null

hanko@rügement.ee

Vahur Hanko

riigikaitseõpetus
null

kristiina.jakimenko@koplikool.ee

Kristiina Jakimenko

klaasikunst, keraamika
null

evelin.juganson@koplikool.ee

Evelin Juganson

ajalugu, ühiskonnaõpetus

K

null

valdur.kaasik@koplikool.ee

Valdur Kaasik

Töö- ja tehnoloogiaõpetaja
null

ille.kalda@koplikool.ee

Ille Kalda

matemaatika
null

jelena.kalinina@koplikool.ee

Jelena Kalinina

koolipsühholoog, abiõpetaja, 3.K klassijuhataja
null

krista.kallas@koplikool.ee

Krista Kallas

kehaline kasvatus, 9.A klassijuhataja
null

ergen.kandar@koplikool.ee

Ergen Kandar

kunst ja tarbekunst, 10.A ja 10.D klassijuhataja
null

jana.kanger@koplikool.ee

Jana Kanger

4.V klassiõpetaja
null

katrin.kits@koplikool.ee

Katrin Kits

klassiõpetaja, 2.C klassijuhataja
null

tiina.kivipold@koplikool.ee

Tiina Kivipõld

vene keel
null

daniel.kolpaktsi@koplikool.ee

Daniel Kolpatši

Töö- ja tehnoloogiaõpetaja
null

jekaterina.korshunova@koplikool.ee

Jekaterina Korshunova

klassiõpetaja, 1.C klassijuhataja
null

viktorkoshkin@gmail.com

Viktor Koškin

fotograafia, videoõpetus
null

sirje.kraag@koplikool.ee

Sirje Kraag

kehaline kasvatus, 8.A klassijuhataja
null

kadri.rosalka@koplikool.ee

Kadri Kõrge-Rosalka

3.B klassijuhataja, HEV koordinaator
null

mari.kula@koplikool.ee

Mari Küla

klassiõpetaja, 4.B klassijuhataja

L

null

inge.laiv@koplikool.ee

Inge Laiv

klassiõpetaja, 3.C klassijuhataja
null

kertu.liivamagi@koplikool.ee

Kertu Liivamägi

eesti keel, kirjandus
null

silver.lokk@koplikool.ee

Silver Lokk

matemaatika, 5.B klassijuhataja
null

reet.lukin@koplikool.ee

Reet Lukin

matemaatika, 8.V klassijuhataja
null

anne.luukas@koplikool.ee

Anne Luukas

muusika, 7.C klassijuhataja

MN

null

malle.maarits@koplikool.ee

Malle Maarits

käsitöö ja kodundus, tekstiil
null

eike.malva@koplikool.ee

Eike Malva (Einama)

Arvutigraafika, disain, 10.M klassijuhataja
null

elis.martinson@koplikool.ee

Elis Martinson

geograafia, 11. klassijuhataja
null

lia.murs@koplikool.ee

Liis Massa

klassiõpetaja, 3.A, klassijuhataja
null

villu.mannik@koplikool.ee

Villu Männik

füüsika
null

marie.nogisto@koplikool.ee

Marie Nõgisto

kunstiajalugu, karjääriõpetus, 12. klassijuhataja, arendusjuht

P

null

marget.pae@koplikool.ee

Marget Pae

ajalugu, ühiskonnaõpetus
null

helle.paloveer@koplikool.ee

Helle Paloveer

eesti keel, kirjandus
null

meeli.pandis@koplikool.ee

Meeli Pandis

logopeed
null

kaire.papp@koplikool.ee

Kaire Papp

inglise keel

Irina Pari

Käsitöö ja kodundus, 7.A klassijuhataja
null

beatriss.paulin@koplikool.ee

Beatriss Paulin

üks ühele õpetaja
null

hannah.pold@koplikool.ee

Hannah Põld

2.B klassiõpetaja
null

aili.parnpuu@koplikool.ee

Aili Pärnpuu

matemaatika

R

null

anzelika.raagmets@koplikool.ee

Anželika Raagmets

klassiõpetaja, 4.A klassijuhataja
null

luule.randvere@koplikool.ee

Luule Randvere

klassiõpetaja, 1.A klassijuhataja
null

annaleena.raud@koplikool.ee

Anna Leena Raud

inglise keel
null

liis.reinumagi@koplikool.ee

Liis Reinumägi

klassiõpetaja, 1.B klassijuhataja
null

taavi.remmel@koplikool.ee

Taavi Remmel

eesti keel ja kirjandus

S

null

tiina.saar@koplikool.ee

Tiina Saar

majandus- ja ettevõtlusõpetus
null

ahti.sepsivart@koplikool.ee

Ahti Sepsivart

arhitektuur
null

ain.siimann@koplikool.ee

Ain Siimann

ajalugu, ühiskonnaõpetus
null

kersti.skiller@koplikool.ee

Kersti Skiller

inglise keel
null

annike.soodla@koplikool.ee

Annike Soodla

kunst, 6.B klassijuhataja
null

enely.suiste@koplikool.ee

Enely Suiste

sotsiaalpedagoog, 5.V, 6.V, 6.Ü, 7.V klassijuhataja
null

mari-liis.sults@koplikool.ee

Mari-Liis Sults

direktor

T,U

null

aliidemarie.taela@koplikool.ee

Aliide-Marie Taela

ajalugu, inimeseõpetus, 7.B klassijuhataja
null

kadri.tolsberg@koplikool.ee

Kadri Tolsberg

psühholoogia, inimeseõpetus, 7.B, 7,Ü klassijuhataja
null

victoria.toome@koplikool.ee

Victoria Toome

vene keel, 1.K klassijuhataja
null

riina.toss@koplikool.ee

Riina Toss

pikapäevarühma õpetaja, eelkool
null

anna.uleksina@koplikool.ee

Anna Uleksina

2.A klassiõpetaja
null

anna-maria.uulma@koplikool.ee

Anna-Maria Uulma

Ajakirjandus

V

null

krista.valdru@koplikool.ee

Krista Valdru

pikapäevarühma õpetaja, eelkool
null

anastassija.villemson@koplikool.ee

Anastassija Villemson

muusika, 7.A klassijuhataja
null

tiiu.vandrik@koplikool.ee

Tiiu Vändrik

kehaline kasvatus, 9.B klassijuhataja