Tunnustused

8.12.2017 tähistasime õpetajatega 100. päeva, mis on möödunud kooli algusest. Selle idee autor on organisatsioon Alustavat õpetajat toetav kool, mille liige on ka meie kool. Sellega seoses tunnustasime sel hommikul oma häid alustavaid kolleege.

Tunnustuskirja ja kooli tassi said järgmised alustavad õpetajad:

Helena Soolo,

Tiina Saar,

Kertu Liivamägi,

Mari Küla.

Tunnustuskirja ja 100 päeva õpetaja märgi said järgmised alustajad:

Luule Randvere (alustav õpetaja uues koolis),

Anna Uleksina (alustav õpetaja koolis),

Annike Soodla (alustav õppejuht),

Kaire Papp (alustav õpetaja),

Enely Suiste (alustav sotsiaalpedagoog),

Aliide-Marie Taela (parim alustav õpetaja).

Tallinna Haridusamet tunnustas Parim personaliprojekt 2017 raames peaauhinnaga meie kooli alustavate õpetajate toetamise programmi. Tänan selle eest Liis Vahemetsa, kes koordineerib selle programmi tööd; tänan Mario Sultsi, kes filmis esitluse tarbeks mentoreid ja menteesid ning Martin Grandi, kes monteeris kokku esitluse tarbeks video. Loomulikult tänan kõiki alustavaid õpetajaid ja nende mentoreid! Meie tegemisi on märgatud! Oleme parimad!

Keelekümblusprogrammi aastakonverentsil tunnustati meie kooli Keelekümblusprogrammi kvaliteediauhinnaga “Keelekümblusasutus 2017 valdkonnas koostöö huvirühmade ja partneritega”. Oleme rõõmsad, et meie õpetajate ja juhtkonna panust on märgatud.

Tallinna Kunstigümnaasiumis on esimesed keelekümblejad jõudnud 8. klassi. Lisaks rakendame osalist eesti-inglise keelekümblust 1. ja 2. klassis ning sel sügisel avasime esimese eesti-vene kahesuunalise keelekümblusklassi. Oleme õigel teel!

Õpetajate päevale järgnenud Põhja-Tallinna haridustöötajate tunnustusüritusel sai nomineeritud Põhja-Tallinna aasta klassiõpetajana meie alati särasilmne keelekümbluse klassiõpetaja Auli Signi Kärdi. Kooli uuendusmeelne direktor Mari-Liis Sults sai nomineeritud Põhja-Tallinna aasta haridusjuhi kategoorias. Täname lapsevanemaid ja kolleege, kes meie majas tehtut märkavad ja kandidaadid esitasid!

Peagi saabuva õpetajatepäeva puhul said Tallinna Linnavolikogu tunnustuse meie õpetajad Marie Vellevoog ja Liis Vahemets. Tallinna Linnavolikogu tänab neid pühendunud töö ja olulise panuse eest Tallinna hariduselu kujundamisel. Oleme rõõmsad, et meil on nii särasilmsed ja motiveeritud õpetajad!

Tallinna Haridusamet tunnustas pidulikul vastuvõtul Lillepaviljonis Tallinna hariduskonkursside võitjaid. Oleme rõõmsad, et meie koostöö lasteaedadega Naeratus ja Pääsupesa pälvis tunnustuse.