Kool suletud,

vastuvõttu ei toimu

alates 8.07 kuni 14.08

Kantselei avatud

E - R 10.00 - 15.00

Tel 661 6891

Ürituste plaan

Kuupäev Üritus Sihtrühm Töö sisu Vastutav isik Korraldaja Sisehindamine
1. september 2016

Kell 8:30

Kell 9:15

Kell 10.00

Kooliaasta avaaktused

2.-4. klass

5.-11. klass

1. ja 12. klass

1.-12. klass Aktuste kava

 

Saali kaunistamine

Ülekanne

A. Luukas

L. Reinumägi

A. Soodla

M. Grand

L. Reinumägi

M.-L. Sults

K. Matson

Ürituse kava ja dekoratsioonide kavandi esitamine 29.08.2016
2. september 2016

(vastavalt graafikule koolipäeva jooksul)

Õpilaskogunemised

 

1.-12. klass Õpilaskogunemisel koolikorraldust puudutavate muudatuste tutvustamine M.-L. Sults

L. Reinumägi

L. Reinumägi
8. september 2016

Kell 9:50-10:10

Kell 10:55-11:35

Huviringide laat

 

1.-12. klass Huviringide graafik ja registreerimislehed

Huviringide tutvustamine

Külaliste vastuvõtt – lauad

L.Reinumägi

Huviringide juhendajad

M.Sults

V. Kaasik

L. Reinumägi Tagasiside ringijuhendajatelt ringidesse registreerunud õpilaste arvudega 29.09.2016
15. september 2016

Kell 18:00

Lastevanemate üldkoosolek ja klasside lastevanemate koosolekud Lapsevanemad Koosoleku ettevalmistamine L. Reinumägi

M.-L. Sults

K. Matson

L. Reinumägi

M.-L. Sults

 

Koosoleku protokoll
19. september 2016 Loeng tubakatoodete kahjulikkusest raamatukogus 6.-9. klass Lektori vastuvõtt

Loenguruumi ettevalmistus

L. Reinumägi L. Reinumägi
22. september 2016 Rebaste ristimine 10. klass Korraldamine 12. klass

M. Sults

L. Reinumägi

M.-L. Sults

L. Reinumägi

M.-L. Sults

 

23. ja 26. september 2016 Projekt „Noored suhtlevad kunsti keeles“ Mustjõe Gümnaasiumi õpilased Kunstitegevused Mustjõe Gümnaasiumi õpilastega L. Reinumägi L. Reinumägi

Mustjõe Gümnaasium

29. september 2016

Kell 13:00

RAMi koolikontsert 9.-12. klass Külaliste vastuvõtt

Saali ettevalmistamine

L. Reinumägi / A. Luukas

V. Kaasik

L. Reinumägi
30. september 2016 Rahvusvaheline muusikapäev Solistid TKG solistide kontsert Kopli lasteaias A. Luukas A. Luukas
September 2016 Käsipalli näidistreeningud 1.-4. klass HC Tallinna treenerite näidistreeningud staadionil Kehalise kasvatuse õpetajad K. Kallas

T.Vändrik

S. Kraag

September 2016 Projekti „Keskkonnahariduslikud programmid Tallinna koolidele 2016/17 õppeaastal“ õppekäigud 1.-12. klass Õppekäikude eelregistreerimine L. Reinumägi

 

L. Reinumägi
5. oktoober 2016 Õpetajatepäev 1.-12. klass

Õpetajad

Korraldamine 10.-12. klass

L. Reinumägi

M. Sults

M. Vellevoog

M.-L. Sults

L. Reinumägi

M.-L. Sults

Õpetajate tundide asendamise graafik
6. oktoober 2016

Kell 9:05

Eesti Kontserdi koolikontsert

„Vask jääb“

3.-5. klass Külaliste vastuvõtt

Saali ettevalmistamine

L. Reinumägi

A. Luukas

V. Kaasik

L. Reinumägi
6. oktoober 2016

Kell 11.35

Projekti „Rahvuskultuurid kooli“  Moldova kultuuri tutvustav kontsert 5.-8. klass Külaliste vastuvõtt

 

L. Reinumägi L. Reinumägi

Rahvuskultuuride ühenduste liit LÜÜRA

19. oktoober 2016 Pannkoogipäev 1.-12. klass Korraldamine Õpilasesindus

L. Reinumägi

V. Kaasik

L. Reinumägi
Oktoober 2016

 

Projekti „Rahvuskultuurid kooli“ tegevused koolis (vastavalt graafikule) 5.-8. ja 10.-11. klass Moldova kultuurist inspireeritud joonistused, plakatid, laulud, tantsud, rahvusköök Aineõpetajad

L. Reinumägi

L. Reinumägi

Rahvuskultuuride ühenduste liit LÜÜRA

Oktoober 2016 Projekti „Keskkonnahariduslikud programmid Tallinna koolidele 2016/17 õppeaastal“ õppekäigud Vastavalt graafikule Õppekäikude korraldamine

Osalemine õppekäikudel

 

L. Reinumägi

Klassijuhatajad

L. Reinumägi Korrektselt täidetud registreerimislehed
22.-30. oktoober 2016 Sügisvaheaeg
31. oktoober 2016

(vastavalt graafikule koolipäeva jooksul)

Õpilaskogunemised

 

1.-12. klass Õpilaskogunemisel koolikorraldust puudutavate muudatuste tutvustamine M.-L. Sults

L. Reinumägi

L. Reinumägi
31. oktoober 2016 Halloween 1.-12. klass Korraldamine Õpilasesindus

L. Reinumägi

L. Reinumägi
1. november 2016

Kell 9:50-10:10

Kell 10:55-11:35

Sügislaat 1.-12. klass Korraldamine Õpilasesindus

L. Reinumägi

L. Reinumägi
7.-9. november 2016

(vastavalt graafikule)

Mardipäev 1.-2. klass Muuseumitunnid Eesti Vabaõhumuuseumis K. Kõrge-Rosalka

Klassijuhatajad

A. Raagmets
11. november 2016

Kell 18:00

Isadepäeva kontsert 1.-12. klass

Lapsevanemad

Kontserdi kava

 

Saali kaunistamine

 

A. Luukas

L. Reinumägi

Algklasside õpetajad

A. Soodla

L. Reinumägi

A. Luukas

 

Ürituse kava ja dekoratsioonide kavandi esitamine 04.11.2016
17. november 2016

Kell 11.35

Eesti Kontserdi koolikontsert – „Klaverit avastamas“ 6.-9. klass Külaliste vastuvõtt

Saali ettevalmistamine

L. Reinumägi / A. Luukas

V. Kaasik

L. Reinumägi
18. november 2016 Karjääripäev 8.-11. klass Korraldamine L. Reinumägi

M. Vellevoog

L. Reinumägi
22. november 2016 Lüüra Moldova projekti lõpetamine 5.-8. ja 10.-11. klass Korraldamine L. Reinumägi

Aineõpetajad

L. Reinumägi
24. november 2016 Viktoriin

1. etapp

7.-12. klass Viktoriini küsimuste koostamine

Viktoriini läbiviimine

Aineõpetajad

L. Reinumägi

L. Reinumägi
24. november 2016 Pannkoogipäev 1.-12. Klass Korraldamine Õpilasesindus

L. Reinumägi

V. Kaasik

L. Reinumägi
25. November 2016 Kadripäev 1.-4. Klass Mardi- ja kadrikombestiku tutvustamine.

3.-4. klasside kadrisandid külastavad 1.-2. klasse

A. Luukas

A. Villemson

L. Reinumägi

A. Luukas

L. Reinumägi

25. november 2016 Moldova projekti lõpp-kontsert Lüüra majas 5.A ja 7.A Korraldamine L. Reinumägi

Aineõpetajad

L. Reinumägi
25. november 2016 I trimestri lõpp põhikoolis

 

28. november 2016 Advendiaja trepikontsert

Esineb I kooliaste

1.-12. Klass Korraldamine A. Luukas

A. Villemson

L. Reinumägi

A. Luukas

L. Reinumägi

Kontserdi kava esitamine 25.11.2016
28. november 2016

Kell 12:30

Eesti Kontserdi koolikontsert – Kohtumine Gerli Padariga „Elu muusikas, teatrid ja teles“ 5.-12. Klass

(B ja C klassid)

Külaliste vastuvõtt

Saali ettevalmistamine

L. Reinumägi

A. Luukas

V. Kaasik

L. Reinumägi
November 2016

 

Projekti „Rahvuskultuurid kooli“ tegevused koolis (vastavalt graafikule) 5.-8. ja 10.-11. klass Moldova kultuurist inspireeritud joonistused, plakatid, laulud, tantsud, rahvusköök Aineõpetajad

L. Reinumägi

L. Reinumägi

Rahvuskultuuride ühenduste liit LÜÜRA

November 2016 Projekti „Keskkonnahariduslikud programmid Tallinna koolidele 2016/17 õppeaastal“ õppekäigud Vastavalt graafikule Õppekäikude korraldamine

Osalemine õppekäikudel

L. Reinumägi

Klassijuhatajad

L. Reinumägi Korrektselt täidetud registreerimislehed
November-detsember 2016 Projekti „Säde Põhja-Tallinnas“ tegevused 4.-6. ja 10.-11. klass Projekti tegevused Projekti meeskond L. Reinumägi Projekti aruandlus
November-detsember 2016 Kooli fuajee kaunistamine algavaks advendiajaks Dekoratsioonide kavandamine ja valmistamine

Fuajee kaunistamine

A. Soodla

L. Reinumägi

L. Reinumägi Dekoratsioonide kavandi esitamine 15.11.2016
Detsember 2016 Klasside kaunistamise võistlus 1.-12. klass Võistluse info edastamine ja korraldamine M. Vellevoog

Töörühma liikmed

L. Reinumägi

M. Vellevoog

L. Reinumägi

Võistluse info edastamine novembris
5. detsember 2016 Advendiaja trepikontsert

Esinevad põhikooli õpilased

1.-12. klass Korraldamine A. Luukas

A. Villemson

L. Reinumägi

A. Luukas

L. Reinumägi

Kontserdi kava esitamine 01.12.2016
12. detsember 2016 Advendiaja trepikontsert

Esinevad gümnaasiumi õpilased ja õpetajad

1.-12. klass Korraldamine A. Luukas

A. Villemson

L. Reinumägi

A. Luukas

L. Reinumägi

Kontserdi kava esitamine 08.12.2016
13. detsember 2016 Õpilastööde näitus MÄSU galeriis 1.-5. klass Näituse tööde valik ja näituse ülespanek A. Soodla

M. Maarits

Algklasside töörühm

L. Reinumägi

V. Kaasik

A. Soodla

L. Reinumägi

Näituse tööde valik 5. detsembriks 2016
15. detsember 2016 Jõululaat 1.-12. klass Korraldamine Õpilasesindus

L. Reinumägi

V. Kaasik

L. Reinumägi
19. detsember 2016 Eesti Kontserdi koolikontsert “Klaveriloomade lood muusikas, sõnas ja pildis – II vaatus” 1.-3. klassid Külaliste vastuvõtt

Saali ettevalmistamine

L. Reinumägi

A. Luukas

V. Kaasik

L. Reinumägi
19. -20. detsember 2016

(vastavalt graafikule)

Jõulumaa töötoad raamatukogus 1.-2. klassid Erinevad jõulumaa töötoad raamatukogus K. Papp

L. Reinumägi

Algklasside töörühm

K. Papp

L. Reinumägi

 

20. detsember 2016 Kino Artis ühiskülastus 1.-5. klass Kinokülastus L. Reinumägi

Klassijuhatajad

L. Reinumägi
21. detsember 2016

9:30 1.-2. klassid

10:30 3.-4. klassid

Jõulukontsert 1.-4. klass Kontserdi kava

 

Saali kaunistamine

 

A. Luukas

L. Reinumägi

Algklasside õpetajad

A. Soodla

L. Reinumägi

A. Luukas

 

Ürituse kava ja dekoratsioonide kavandi esitamine 12.12.2016
22. detsember 2016

10:00

Jõulukontsert 5.-12. klass Kontserdi kava

 

Saali kaunistamine

 

A. Luukas

L. Reinumägi

Algklasside õpetajad

A. Soodla

L. Reinumägi

A. Luukas

 

Ürituse kava ja dekoratsioonide kavandi esitamine 12.12.2016
Detsember 2016 Projekti „Keskkonnahariduslikud programmid Tallinna koolidele 2016/17 õppeaastal“ õppekäigud Vastavalt graafikule Õppekäikude korraldamine

Osalemine õppekäikudel

L. Reinumägi

Klassijuhatajad

L. Reinumägi Korrektselt täidetud registreerimislehed
23.12.2016 – 8. jaanuar 2017 Talvevaheaeg

 

9.jaaanuar 2017

(vastavalt graafikule koolipäeva jooksul)

Õpilaskogunemised

 

1.-12. klass Õpilaskogunemisel koolikorraldust puudutavate muudatuste tutvustamine M.-L. Sults

L. Reinumägi

L. Reinumägi
11.-13. jaanuar 2017 Projektipäevad 1.-12. klass Projektipäevade organiseerimine ja läbiviimine Aineõpetajad

L. Reinumägi

L. Reinumägi
16. jaanuar 2017 Laulupeo ettelaulmine Lastekoor Õpilaste ettevalmistamine ja osalemine ettelaulmisel A. Luukas

A. Villemson

A. Luukas
19. jaanuar 2017 Laulupeo ettelaulmine Mudilaskoor Õpilaste ettevalmistamine ja osalemine ettelaulmisel A. Luukas

A. Villemson

A. Luukas
Jaanuar 2017 Pannkoogipäev 1.-12. Klass Korraldamine Õpilasesindus

L. Reinumägi

V. Kaasik

L. Reinumägi
Jaanuar 2017 Projekti „Keskkonnahariduslikud programmid Tallinna koolidele 2016/17 õppeaastal“ õppekäigud Vastavalt graafikule Õppekäikude korraldamine

Osalemine õppekäikudel

L. Reinumägi

Klassijuhatajad

L. Reinumägi Korrektselt täidetud registreerimislehed
Jaanuar-veebruar 2017 Suusapäev 5.-12. klassid Korraldamine K. Kallas

T. Vändrik

S. Kraag

L. Reinumägi
Jaanuar-veebruar 2017 Suusabuss 1.-4. klass Korraldamine K. Kallas

T. Vändrik

S. Kraag

L. Reinumägi
30. jaanuar-3. veebruar 2017 Loodus- ja reaalainete nädal 1.-12. klass Korraldamine V. Oim

Töörühma liikmed

L. Reinumägi

V. Oim

L. Reinumägi

Täpsem plaan 10.01.2017
Veebruar-aprill 2017 Muuseumipäev 1.-12. klass Tallinna Linnamuuseumi haridusprogrammide külastamine pilootprojekti raames vastavalt graafikule L. Reinumägi

M.-L. Sults

Aineõpetajad

L. Reinumägi
13.-17. veebruar 2017 Stiilne sõbranädal 1.-12. klass Korraldamine Õpilasesindus

L. Reinumägi

L. Reinumägi
Veebruar 2017 Pannkoogipäev 1.-12. Klass Korraldamine Õpilasesindus

L. Reinumägi

V. Kaasik

L. Reinumägi
Veebruar 2017 Rahvastepalli võistlus 2.-3. klass Korraldamine K. Kallas

T. Vändrik

S. Kraag

L. Reinumägi
Veebruar 2017 Ülelinnalisel nuputa konkursil osalemine 5.-7. klass Korraldamine V. Oim

Matemaatika õpetajad

L. Reinumägi

V. Oim

L. Reinumägi

Täpsem info linna konkursil osalemise tingimustest.
23. veebruar 2017

 

Eesti Vabariigi aastapäeva kontsert-aktus 1.-12. klass Korralamine

Ettekanded

Kontserdi kava

Saali kaunistamine

Toolide tassimine

A.  Siimann

M. Vellevoog

A. Luukas

A. Villemson

L. Reinumägi

A. Soodla

V. Kaasik

M. Vellevoog

A. Soodla

L. Reinumägi

Ürituse kava ja dekoratsioonide kavandi esitamine 11.02.2017
28. veebruar 2017 Vastlapäeva tähistamine 1.-2. klass Korraldamine Algklasside töörühm

Kehalise õpetajad

L. Reinumägi

L. Reinumägi

A.-S. Kärdi

Veebruar 2017 Projekti „Keskkonnahariduslikud programmid Tallinna koolidele 2016/17 õppeaastal“ õppekäigud Vastavalt graafikule Õppekäikude korraldamine

Osalemine õppekäikudel

L. Reinumägi

Klassijuhatajad

L. Reinumägi Korrektselt täidetud registreerimislehed
2. märts 2017 Viktoriin

2. etapp

7.-12. klass Viktoriini küsimuste koostamine

Viktoriini läbiviimine

Aineõpetajad

 

L. Reinumägi

L. Reinumägi
3. märts 2017 II trimestri lõpp põhikoolis
Märts 2017 Uisupäev 5.-12. klassid Korraldamine K. Kallas

T. Vändrik

S. Kraag

L. Reinumägi
Märts 2017 Maailmakuluuri nädal 1.-12. klass Korraldamine M. Vellevoog

Töörühma liikmed

L. Reinumägi

M. Vellevoog

L. Reinumägi

9.-10. märts 2017 Laululaager Lastekoor Laagri korraldamine A. Luukas

A. Villemson

L. Reinumägi

A. Luukas
10.-11. märts 2017 Laululaager Mudilaskoor Laagri korraldamine A. Luukas

A. Villemson

L. Reinumägi

A. Luukas
7.-15. märts 2017 Emakeelepäevale pühendatud üritused 1.-12. klass Ettelugemisvõistlused eesti ja vene keeles

Ilusa käekirja võistlus

Luuleklubi

Sõnavõistlus

Algklasside töörühm

Sotsiaalainete töörühm

Keelete õpetajad

M. Vellevoog

A. Neutal

A. Raagmets

L. Reinumägi

8. märts 2017 Naistepäeva tähistamine Õpetajad Korraldamine

 

Kooli meespere Kooli meespere
Märts 2017 Pannkoogipäev 1.-12. Klass Korraldamine Õpilasesindus

L. Reinumägi

V. Kaasik

L. Reinumägi
9. märts 2017 Haridusameti MÕK projekti kogemusseminar TKGs Projektis osalevate Tallinna koolide õpetajad, HA ja TLÜ esindajad Korraldamine Projekti meeskond

Aineõpetajad

Juhtkond

A. Soodla

L. Reinumägi

15. märts 2017 Vaba lava 1.-12. klass Luuleklubi

Omaloominguõhtu

H. Paloveer

M. Vellevoog

A. Neutal

L. Reinumägi

M. Vellevoog

A. Neutal

L. Reinumägi

 

16. märts 2017 Känguru võistlus 1.-12. klass Korraldamine Klassiõpetajad

Matemaatika õpetajad

K. Matson

L. Reinumägi

18.-26. märts 2017 Kevadvaheaeg
28. märts 2017 Laulupeo ettelaulmine Mudilaskoor Õpilaste ettevalmistamine ja osalemine ettelaulmisel A. Luukas

A. Villemson

A. Luukas
Märts 2017 Projekti „Keskkonnahariduslikud programmid Tallinna koolidele 2016/17 õppeaastal“ õppekäigud Vastavalt graafikule Õppekäikude korraldamine

Osalemine õppekäikudel

L. Reinumägi

Klassijuhatajad

L. Reinumägi Korrektselt täidetud registreerimislehed
Märts  – aprill 2017 Segavolle turniir 6.-8. Klass

9.-12. klass

Korraldamine K. Kallas

T. Vändrik

S. Kraag

L. Reinumägi
Märts  – aprill 2017 Kooli pildistamine 1.-12. klass

Õpetajad

Korraldamine R. Reisberg

L. Reinumägi

R. Reisberg
Aprill 2017 LAK-õppe kuu üritused 1.-7. keelekümblusklass

 

Korraldamine

Avatud tunnid

L. Reinumägi

L. Vahemets

Aineõpetajad

L. Reinumägi

L. Vahemets

Aprill 2017 Kunstipäev 1.-12 klass 1-2 päeva jooksul külastab kogu kool erinevaid kunstinäituseid või osaleb kunstimuuseumi muuseumiprogrammis M. Vellevoog

Kunstiõpetajad

L. Reinumägi

M. Vellevoog

L. Reinumägi

1. Aprill 2017 Naljapäev 1.-2. klass Korraldamine

Naljalugude dramatiseeringud

A. Raagmets

Töörühma liikmed

L. Reinumägi

A. Raagmets

L. Reinumägi

Aprill 2017 Malevõistlus 1.-12. klass Korraldamine L. Vahemets

L.Reinumägi

L. Reinumägi
4.-5. aprill 2017 Põhja-Tallinna lauluvõistlus “Siller” 1.-12. klass Õpilaste ettevalmistamine ja osalemine võistlusel A. Luukas

A. Villemson

A. Luukas
7. aprill 2017 Laulupeo ettelaulmine Lastekoor Õpilaste ettevalmistamine ja osalemine ettelaulmisel A. Luukas

A. Villemson

A. Luukas
Aprill 2017 Pannkoogipäev 1.-12. Klass Korraldamine Õpilasesindus

L. Reinumägi

V. Kaasik

L. Reinumägi
20. aprill 2017 Viimane koolikell

 

1. ja 12. klass Korraldamine L. Reinumägi

M. Sults

M. Maarits ja 11. klass

L. Reinumägi  Ürituse kava 05.04.2017
20. aprill 2017 Kooli lauluvõistlus 1.-12. klass Korraldamine

Saali kaunistamine

Toolide tassimine

A. Luukas

A. Villemson

L. Reinumägi

A. Soodla

V. Kaasik

L. Reinumägi

A. Luukas

Ürituse kava ja dekoratsioonide kavandi esitamine 10.04.2017
26.-27. aprill 2017 Ülelinnaline õpioskuste võistlus „Oskan õppida“ keelekümblus klasside ja eesti emakeelega klasside õpilastele 1.-9. klass Projekti kirjutamine

Korraldamine

Töörühmade juhid

Aineõpetajad

L. Reinumägi

M.-L. Sults

L. Reinumägi
28. aprill 2017 Nõidade trall 1.-2. klass Korraldamine A. Raagmets

Töörühma liikmed

Aineõpetajad

L. Reinumägi

A. Raagmets

L. Reinumägi

Aprill 2017 Projekti „Keskkonnahariduslikud programmid Tallinna koolidele 2016/17 õppeaastal“ õppekäigud Vastavalt graafikule Õppekäikude korraldamine

Osalemine õppekäikudel

L. Reinumägi

Klassijuhatajad

L. Reinumägi Korrektselt täidetud registreerimislehed
Mai 2017 Kunstipäev 1.-12. Klass Klassidevaheline kunstivõistlus koolis M. Vellevoog

M .Maarist

L. Rohtmäe

Klassijuhatajad

L. Reinumägi

M. Vellevoog

L. Reinumägi

5. mai 2017 Lõputööde näitus MÄSUs 6.-9. Ja 12. Klass Näituse tööde valik ja näituse ülespanek M. Maarits

L. Rohtmäe

P. Kõiv

V. Kaasik

L. Reinumägi

L. Rohtmäe

M. Maarits

L. Reinumägi

11. mai 2017 Emadepäeva kontsert 1.-12. Klass

Lapsevanemad

Kontserdi kava

Saali kaunistamine

Toolide tassimine

A. Luukas

A. Villemson

L. Reinumägi

L. Reinumägi

A. Luukas

 

Ürituse kava ja dekoratsioonide kavandi esitamine 29.04.2017
Mai 2017 Pannkoogipäev 1.-12. Klass Korraldamine Õpilasesindus

L. Reinumägi

V. Kaasik

L. Reinumägi
25. mai 2017 Õpilaste tunnustamisüritus 1.-12. Klass

Lapsevanemad

Direktori piduliku vastuvõtu korraldamine L. Reinumägi

M.-L. Sults

L. Reinumägi

M.-L. Sults

30. mai 2017 Viktoriin

3. etapp

7.-12. klass Viktoriini küsimuste koostamine ja läbiviimine Aineõpetajad

L. Reinumägi

L. Reinumägi
31. mai 2017

 

Orienteerumismatk nutitelefonidega 5.-12. klass Ülesannete ettevalmistamine

Stoomi rannas õpilaste juhendamine

Kehalise kasvatuse õpetajad

Klassijuhatajad

K. Kallas

T.Vändrik

S. Kraag

L. Reinumägi

 

Mai 2017 Evakuatsiooni õppus 1.- 12. klass

Kooli personal

Evakuatsiooni õppuse planeerimine ja läbi viimine M.-L. Sults

K. Matson

V. Kaasik

M. Sults

L. Reinumägi

M.-L. Sults
Mai 2017 Projekti „Keskkonnahariduslikud programmid Tallinna koolidele 2016/17 õppeaastal“ õppekäigud Vastavalt graafikule Õppekäikude korraldamine

Osalemine õppekäikudel

L. Reinumägi

Klassijuhatajad

L. Reinumägi Korrektselt täidetud registreerimislehed
1.-2. ja 5. juuni 2017 Projektipäevad 1.-12. klass Projektipäevade organiseerimine ja läbiviimine Aineõpetajad

L. Reinumägi

L. Reinumägi
6. juuni 2017

Kell 9:00

Kell 10:00

Kell 11:00

Kooliaasta lõpuaktus 1.-12. klass

Lapsevanemad

Kontserdi kava

Saali kaunistamine

 

 

A. Luukas

L. Reinumägi

A. Soodla

 

L. Reinumägi

A. Luukas

 

Ürituse kava ja dekoratsioonide kavandi esitamine 25.05.2017
6. juuni 2017 Õpetajate tunnustamisüritus Õpetajad Direktori piduliku vastuvõtu korraldamine L. Reinumägi

M.-L. Sults

L. Reinumägi

M.-L. Sults

7.juuni-31. august Suvevaheaeg
21. juuni 2017

Kell 14:00

9. klasside lõpuaktus Kontserdi kava

 

Saali kaunistamine

A. Luukas

L. Reinumägi

A. Soodla

 

L. Reinumägi

A. Luukas

 

Ürituse kava ja dekoratsioonide kavandi esitamine 9.06.2017
22. juuni 2017

Kell 14:00

12. klasside lõpuaktus Kontserdi kava

 

Saali kaunistamine

 

A. Luukas

L. Reinumägi

A. Soodla

L. Reinumägi

A. Luukas

 

Ürituse kava ja dekoratsioonide kavandi esitamine 9.06.2017