Kool avatud

E - R 8.00 - 20.00

Tel 661 6891

Kantselei avatud

E - R 8.00 - 16.00

Tel 661 6891

Kontakt

Tallinna Kunstigümnaasium

Kopli 102a, 11711, Tallinn
E-post: kool@kunst.edu.ee
Registrikood: 75017372
Kooli kantselei telefon 661 6891
Kooli kantselei e-post kool@kunst.edu.ee

Juhtkond

Direktor Mari-Liis Sults 5224730 mari-liis.sults@kunst.edu.ee
Arendusjuht (10.-12. klassid) Marie Nõgisto marie.nogisto@kunst.edu.ee
Haldusjuht Roman Djomin 53914320 roman.djomin@kunst.edu.ee
HEV koordinaator Krista Putrolainen 6616892, 53305641 krista.putrolainen@kunst.edu.ee
Lõimija (1.-9. klassid) Kadri Killing 661 6892 kadri.killing@kunst.edu.ee
Suvemäe kooliosa õppejuht Charlie Moreno-Romero  56951011 charlie.moreno@kunst.edu.ee

Juhtkonna tugipersonal

Administraator / õpilasesinduse koordinaator
Infojuht Antonina Juhkam antonina.juhkam@kunst.edu.ee
Haridustehnoloog Silver Lokk silver.lokk@kunst.edu.ee
Sekretär Riina Reisberg  661 6891 kool@kunst.edu.ee Vastuvõtu aeg: kokkuleppel
Õppetöö korraldaja Katri Pihelgas katri.pihelgas@kunst.edu.ee
Keelekümbluse ja üle-lennu matemaatika kordinaator Liis Reinumägi liis.reinumagi@kunst.edu.ee

Tugipersonal

Kooliõde Galina Duminica 661 6352
56256640
galina.duminica@kth.ee
Sotsiaalpedagoog Enely Suiste 6616415 enely.suiste@kunst.edu.ee
Psühholoogid Jelena Kalinina
Lea Lihtmaa
Marie Talts
661 6835
53018167
6616415
jelena.kalinina@kunst.edu.ee
lea.lihtmaa@kunst.edu.ee
marie.talts@kunst.edu.ee
Logopeed Meeli Pandis meeli.pandis@kunst.edu.ee
Usaldusisik Hanna-Liina Einard hanna-liina.einard@kunst.edu.ee

 

Tervisenõukogu

Tervisenõukogu juht Kadri Killing kadri.killing@kunst.edu.ee
Tervisenõukogu liikmed Tanel Roomere, Taavi Joonas, Miina Sarv, Galina Duminica
Huvipõhise ainesektsiooni “Rõõmus Kool” juht Triin Tikkerber triin.tikkerber@kunst.edu.ee