Kool avatud

E - R 8.00 - 20.00

Tel 661 6891

Kantselei avatud

E - R 8.00 - 16.00

Tel 661 6891

Kontakt

Tallinna Kunstigümnaasium

Kopli 102a, 11711, Tallinn
E-post: kool@koplikool.ee
Registrikood: 75017372

Juhtkond

Direktor Mari-Liis Sults 661 6891 mari-liis.sults@koplikool.ee
Haldusjuht Roman Djomin 53 91 43 20 roman.djomin@koplikool.ee
HEV koordinaator Enely Suiste 6616415 enely.suiste@koplikool.ee
Lõimija Kadri Killing 661 6892 kadri.killing@koplikool.ee
Suvemäe kooliosa õppejuht Charlie Moreno-Romero charlie.moreno@koplikool.ee

Juhtkonna tugipersonal

Administraator / õpilasesinduse koordinaator Eva-Maria Djomin 5176609 eva-maria.djomin@koplikool.ee
Infojuht Antonina Juhkam antonina.juhkam@koplikool.ee
Haridustehnoloog Silver Lokk silver.lokk@koplikool.ee
Sekretär Riina Reisberg  661 6891 kool@koplikool.ee Vastuvõtu aeg: kokkuleppel
Õppetöö korraldaja Katri Pihelgas katri.pihelgas@koplikool.ee

Tugipersonal

Kooliõde Galina Duminica 661 6352
56256640
galina.duminica@kth.ee
Sotsiaalpedagoogid Enely Suiste

Jaanika Sepp

6616415 enely.suiste@koplikool.ee

jaanika.sepp@koplikool.ee

Psühholoogid Jelena Kalinina
Kadri Tolsberg
Jaanika Jõeorg-Kesküla
661 6835

 

jelena.kalinina@koplikool.ee
kadri.tolsberg@koplikool.ee
jaanika.joeorg-keskula@koplikool.ee
Logopeed Meeli Pandis meeli.pandis@koplikool.ee
Usaldusisik Aliide-Marie Taela aliidemarie.taela@koplikool.ee

Tervisenõukogu

Huvipõhise ainesektsiooni “Rõõmus Kool” juht Aliide-Marie Taela aliidemarie.taela@koplikool.ee
Huvipõhise ainesektsiooni  “Liikuma kutsuv Kool” juht Eike Malva eike.malva@koplikool.ee
Tallinn.ee