Kool avatud

E - R 8.00 - 20.00

Tel 661 6891

Kantselei avatud

E - R 8.00 - 16.00

Tel 661 6891

Kontakt

Tallinna Kunstigümnaasium

Kopli 102a, 11711, Tallinn
E-post: kool@koplikool.ee
Registrikood: 75017372
Kooli kantselei telefon 661 6891
Kooli kantselei e-post kool@koplikool.ee

Juhtkond

Direktor Mari-Liis Sults 5224730 mari-liis.sults@koplikool.ee
Arendusjuht (10.-12. klassid) Marie Nõgisto marie.nogisto@koplikool.ee
Haldusjuht Roman Djomin 53 91 43 20 roman.djomin@koplikool.ee
HEV koordinaator Krista Putrolainen 6616415, 53305641 krista.putrolainen@koplikool.ee
Lõimija (1.-9. klassid) Kadri Killing 661 6892 kadri.killing@koplikool.ee
Suvemäe kooliosa õppejuht Charlie Moreno-Romero  56951011 charlie.moreno@koplikool.ee

Juhtkonna tugipersonal

Administraator / õpilasesinduse koordinaator Eva-Maria Djomin eva-maria.djomin@koplikool.ee
Infojuht Antonina Juhkam antonina.juhkam@koplikool.ee
Haridustehnoloog Silver Lokk silver.lokk@koplikool.ee
Sekretär Riina Reisberg  661 6891 kool@koplikool.ee Vastuvõtu aeg: kokkuleppel
Õppetöö korraldaja Katri Pihelgas katri.pihelgas@koplikool.ee

Tugipersonal

Kooliõde Galina Duminica 661 6352
56256640
galina.duminica@kth.ee
Sotsiaalpedagoog Enely Suiste 6616415 enely.suiste@koplikool.ee
Psühholoogid Jelena Kalinina
Lea Lihtmaa
661 6835

53018167

jelena.kalinina@koplikool.ee
lea.lihtmaa@koplikool.ee
Logopeed Meeli Pandis meeli.pandis@koplikool.ee
Usaldusisik Aliide-Marie Taela aliidemarie.taela@koplikool.ee

Tervisenõukogu

Huvipõhise ainesektsiooni “Rõõmus Kool” juht Aliide-Marie Taela aliidemarie.taela@koplikool.ee
Huvipõhise ainesektsiooni  “Liikuma kutsuv Kool” juht Eike Malva eike.malva@koplikool.ee