Kutsume Teid haridusfestivalile “iduEDU”!

20. oktoobril kell 11-16 toimub Tallinna kesklinna hariduskvartalis moodsa õppimise festival “iduEDU”

Kui oled laps või lapsevanem, õpilane või õpetaja, direktor või lihtsalt hea hariduse sõber, tule ja saa osa moodsa õppimise festivalist „iduEDU“
Kingime üheskoos Eestile 100 moodsa õppimise töötuba! Kunstigümnaasium korraldab töötuba “Jagatud aeg”.

• Kui oled laps, huvitab sind näiteks robootika.
  • Kui oled õpilane, tahad droone lennutada või uurida, kuidas luua start-up’i.
  • Kui oled õpetaja, tahad teada, kuidas lastel oleks huvitav õppida ja sinul tore õpetada.
  • Kui oled lapsevanem, tahad aru saada, mida laps päev läbi nutiseadmes teeb.
  • Kui oled direktor, soovid ehk kaasa rääkida hariduspoliitika teemadel.
  • Kui oled lihtsalt haridushuviline inimene, leiad 100 pakutava variandi seast kindlasti endale sobiva.

Avatud on expo-ala, kus näed uuemat tehnoloogiat ja muud põnevat, mida õppimisel-õpetamisel kasutada.
Ei puudu ka põnevad võistlused lastele, loosiauhinnad ja üllatused.
Päeva lõpuks aga oled pungil uutest ideedest ja värskest energiast.
Festival on kõigile osalejatele tasuta.

Kava ja juhised leiad festivali kodulehelt www.iduEDU.ee

Festivali keskus asub Tallinna Reaalkooli staadionil (Estonia 6)

Kohtumiseni festivalil!

Tallinna Haridusamet ja partnerid