ÕPILASTE KONKURSID

Hei TKG õpilane!

Siin on Sulle valik erinevad praegu käimasolevaid konkursse!
Kui tunned, et tahad osaleda, siis anna minna!

Kui põhikooli või gümnaasiumi lõpuklassi õpilasena vaevad pead, kuidas kergemini uude kooli sisse saada, siis osale konkursil ja too võit KOOLI! Lisaboonusena ootab eduka konkursil esinemise eest kooli KUU TEGIJA tiitel.

Kui vajad abi konkursil osalemise asjus, siis pöördu julgelt oma aineõpetaja või klassijuhataja poole. Tema oskab Sind kindlasti edasi aidata!

KLASS VALDKOND PEALKIRI TUTVUSTUS; LINK ALGAB LÕPEB
5.-12. Eesti keel, kirjandus, draama. Üleriigilise noorte etluskonkursi „Koidulauliku valgel” Tallinna eelvoor Konkursil esitatakse lisaks Lydia Koidula luulele ja proosale ka teise, tänapäeva Eesti autori loomingut.

Tänavune Koidula kaasautor on Jaan Kaplinski, kes sai tuntuks kõigepealt intellektuaalse humanistliku suunitlusega luuletajana, hiljem avaldas ta ka proosat: romaane, mälestusteraamatuid ja artiklikogumikke. Ta võttis sõna ühiskondlikel teemadel, kirjutas filosoofilisi tekste ning tõlkis eesti keelde luulet ja proosat.

Tallinna video eelvoorus tuleb esitada peast:

• üks Lydia Koidula luuletus või proosakatkend ja
  • üks Jaan Kaplinski luuletus või proosakatkend

Esineja video ja registreering on oodatud hiljemalt 1.detsembriks (K) k.a siin

8.11 1.12
1.-9. Keeled, kirjandus, matemaatika Loe ennast Teletorni tippu Lugemisprogrammi võistkonna moodustab terve klass. Tallinna Teletorni tippu jõudmiseks on vaja läbida 1050 trepiastet, mis algklassidele tähendab kokku 5250 lehekülje lugemist, vanematele klassidele 10 500 lehekülje lugemist. Lugemisprogrammi peaauhinnaks on Tallinna Teletorni külastus. Selle võidavad kolm kõige rohkem lugenud klassi kummastki vanuserühmast (arvestatakse lehekülgede arvu õpilase kohta). Lisaks loositakse lugemisprogrammi lõpus välja eriauhindu.

1.11 30.04.2022
7.-12. Kunst TALLINNA ÕPETAJATE MAJA AJALOOLISTE LOOVTÖÖDE KONKURSS Tallinna Õpetajate Maja kutsub tuleva juubeliaasta raames õpilasi koostama pannoosid maja väärika ajaloo kohta. Tallinna Õpetajate Majal on pikk ajalugu kultuuri- ja hariduskeskusena, mis loodi siia juba 1957. aastal. Tänane Õpetajate Maja hoone on mänginud Tallinna linna arenguloos olulist rolli alates 13. sajandist. Konkursi link

Osalemissoovist teatada: hiljemalt 25. oktoobriks 2021 selle vormi kaudu

Tööde esitamise tähtaeg:    hiljemalt 14. maiks 2022 läbi wetransfer.com aadressile: info@opetajatemaja.ee (juurde lisada: kool, klass, ees-ja perenimi ning juhendaja)