Kool avatud

E - R 8.00 - 20.00

Tel 661 6891

Kantselei avatud

E - R 8.00 - 16.00

Tel 661 6891

Töötajad

AB


null

kristiina.aarna@koplikool.ee

Kristiina Aarna

kunstiajalugu
null

heidi.ader@koplikool.ee

Heidi Ader

bioloogia, loodusõpetus, 8.A klassijuhataja
null

olga.antriainen@koplikool.ee

Olga Antriainen

vene keel, 7.A klassijuhataja

CDE

null

eppehasalu@gmail.com

Epp Ehasalu

Soome keel
null

hanna-liina.einard@koplikool.ee

Hanna-Liina Einard

algklasside inglise keel

FGHIJ

null

malle.fimberg@koplikool.ee

Malle Fimberg

keemia, loodusõpetus
null

hanko@rügement.ee

Vahur Hanko

riigikaitseõpetus
null

deisihelemae@gmail.com

Deisi Helemäe-Sarv

meedia
null

kirke.hints@koplikool.ee

Kirke Hints

1A klassiõpetaja
null

jaanika.joeorg-keskula@koplikool.ee

Jaanika Jõeorg-Kesküla

7, inimeseõpetus

K

null

alice.kajakas@koplikool.ee

Alice Kajakas

matemaatika, eesti keel
null

jelena.kalinina@koplikool.ee

Jelena Kalinina

koolipsühholoog, abiõpetaja, 5V klassijuhataja
null

ergen.kandar@koplikool.ee

Ergen Kandar

kunst ja tarbekunst, 12.A, 12.D klassijuhataja
null

jana.kanger@koplikool.ee

Jana Kanger

6V klassijuhataja, loodusained
null

liis.karelson@koplikool.ee

Liis Karelson

2C klassiõpetaja
null

lisette.kingsepp@koplikool.ee

Lisette Kingsepp

5B klassijuhataja, muusika
null

sofja.kisseljova@koplikool.ee

Sofja Kisseljova

matemaatika
null

merili.konik@koplikool.ee

Merili Konik

matemaatika
null

sirli.kont@koplikool.ee

Sirli Kont

1C klassiõpetaja
null

jekaterina.korshunova@koplikool.ee

Jekaterina Korshunova

2.C klassiõpetaja
null

viktorkoshkin@gmail.com

Viktor Koškin

fotograafia, videoõpetus
null

sirje.kraag@koplikool.ee

Sirje Kraag

kehaline kasvatus
null

mari.kula@koplikool.ee

Mari Küla

2B klassiõpetaja

L

null

inge.laiv@koplikool.ee

Inge Laiv

5C klassiõpetaja
null

kertu.liivamagi@koplikool.ee

Kertu Liivamägi

8B klassijuhataja, eesti keel ja kirjandus
null

liisa.lilje@koplikool.ee

Liisa Lilje

matemaatika
null

heleene.lippmaa@koplikool.ee

Heleene Lippmaa

1B klassiõpetaja
null

silver.lokk@koplikool.ee

Silver Lokk

haridustehnoloog, 7B klassijuhataja, füüsika
null

anne.luukas@koplikool.ee

Anne Luukas

muusika, 9C klassijuhataja

MN

null

malle.maarits@koplikool.ee

Malle Maarits

käsitöö ja kodundus, tekstiil
null

eike.malva@koplikool.ee

Eike Malva

Arvutigraafika, disain, 10M, 12M klassijuhataja
null

elis.martinson@koplikool.ee

Elis Martinson

geograafia
null

toomas.maelt@koplikool.ee

Toomas Mäelt

Tööõpetus
null

eleri.maesepp@koplikool.ee

Eleri Mäesepp

2A klassiõpetaja
null

km.mannik@koplikool.ee

Kadri Marie Männik

3B klassiõpetaja
null

kathi.niman@koplikool.ee

Käthi Niman

Füüsika

OP

null

vahur.orrin@koplikool.ee

Vahur Orrin

Steam Lab, robootika
null

marget.pae@koplikool.ee

Marget Pae

ajalugu, ühiskonnaõpetus
null

meeli.pandis@koplikool.ee

Meeli Pandis

logopeed
null

kaire.papp@koplikool.ee

Kaire Papp

inglise keel, 6A klassijuhataja
null

irina.pari@koplikool.ee

Irina Pari

Käsitöö ja kodundus, 9A klassijuhataja
null

hannah.pold@koplikool.ee

Hannah Põld

4B klassiõpetaja

R

null

luule.randvere@koplikool.ee

Luule Randvere

3A klassiõpetaja
null

annaleena.raud@koplikool.ee

Anna Leena Raud

inglise keel
null

taavi.remmel@koplikool.ee

Taavi Remmel

eesti keel ja kirjandus, 11M klassijuhataja
null

erik.riis@koplikool.ee

Erik Riis

kehaline kasvatus

S

null

tiina.saar@koplikool.ee

Tiina Saar

majandus- ja ettevõtlusõpetus
null

ahti.sepsivart@koplikool.ee

Ahti Sepsivart

arhitektuur
null

victor.silva@koplikool.ee

Victor Silva

kehaline kasvatus inglise keeles
null

kersti.skiller@koplikool.ee

Kersti Skiller

inglise keel
null

viktoria.smirnova@koplikool.ee

Viktoria Smirnova

Vene keel, 5A klassijuhataja
null

enely.suiste@koplikool.ee

Enely Suiste

sotsiaalpedagoog, 7V,8V, 9V klassijuhataja
null

mari-liis.sults@koplikool.ee

Mari-Liis Sults

koolijuht, füüsikaõpetaja
null

annegret.suvi@koplikool.ee

Annegret Suvi

4C klassiõpetaja

T,U

null

aliidemarie.taela@koplikool.ee

Aliide-Marie Taela

ajalugu, inimeseõpetus, 9B klassijuhataja
null

maarika.tark@koplikool.ee

Maarika Tärk

füüsika
null

ingel.terasmees@koplikool.ee

Ingel Terasmees

eesti keel
null

triin.tikkerber@koplikool.ee

Triin Tikkerber

algklasside õpetaja, 11A, 11D klassijuhataja
null

kadri.tolsberg@koplikool.ee

Kadri Tolsberg

psühholoogia, inimeseõpetus
null

victoria.toome@koplikool.ee

Victoria Toome

vene keel, 1K, 3K klassijuhataja
null

riina.toss@koplikool.ee

Riina Toss

keraamika, pikapäevarühma õpetaja, eelkool
null

anna.tsygankova@koplikool.ee

Anna Tsygankova

2K klassiõpetaja
null

anna.uleksina@koplikool.ee

Anna Uleksina

4A klassiõpetaja

V

null

liis.vahemets@koplikool.ee

Liis Vahemets

1K klassiõpetaja
null

anastassija.villemson@koplikool.ee

Anastassija Villemson

muusika, 9A klassijuhataja
null

tiiu.vandrik@koplikool.ee

Tiiu Vändrik

kehaline kasvatus, 6B klassijuhataja
null

helentriin.vahi@koplikool.ee

Helen-Triin Vähi-Rebina

kehaline kasvatus, 10A, 10D klassijuhataja
Tallinn.ee